Federasyon Başkanı Yaman Yapraklı Yılın Enleri Ödül Gecesini değerlendirdi! Federasyon Başkanı Yaman Yapraklı Yılın Enleri Ödül Gecesini değerlendirdi!

Yapraklı Dernerkler Federasyonu Başkanı İsa Yaman Cumhuriyetin 100. yıl dönümünü yayımladığı bir masajla kutladı.

Yapraklı Dernekler Federasyonu Genel Başkanı İsa Yaman, cumhuriyetimizin kuruluşunun 100. Yıl dönümü vesilesiyle bir kutlama mesajı yayımladı.

Yaman mesajından şunları kaydetti:

Bugün büyük önderimiz Mustafa Kemal Atatürk ve kahraman atalarımızın bizlere armağan ettiği şanlı Cumhuriyetimizin 100. Yılına girmenin heyecanı ve gururunu yaşıyoruz. Mukaddes Vatanımızın bütünlüğü, Milletimizin birliği uğruna, tarihte eşine az rastlanır bir kurtuluş mücadelesi verdiğimizi tarihin şerefle dolu sayfalarında yer almaktadır. Kurtuluş Savaşı’nın ardından “Egemenlik Kayıtsız Şartsız Milletindir” şiarıyla ilan edilen Cumhuriyetimizin 100. yıl dönümünü kutlamanın gurur ve mutluluğunu milletçe hep birlikte yaşıyoruz. Nice 100 yıllara ulaşmak ve ülkemizi muasır medeniyetler seviyesinin üzerine çıkarmak için aldığımız görevi daha ilerilere taşımak üzere var gücümüzle çalışacağız. Bu duygu ve düşüncelerle şanlı Cumhuriyetimizin 100’üncü yılını kutluyor; başta Cumhuriyetimizin kurucusu Gazi Mustafa Kemal Atatürk olmak üzere, Kurtuluş Savaşımızın tüm kahramanlarını ve aziz şehitlerimizi rahmet ve minnetle anıyor, manevi huzurlarında saygıyla eğiliyorum. Yaşasın Cumhuriyet; ne mutlu Türküm diyene!

Editör: Haber Merkezi