banner198

İl Başkanı Selci görevinin başında

AK Parti Çankırı İl Başkanı Mustafa Selci hakkında çıkarılan istifa haberleri ile ilgili açıklama yaptı

İl Başkanı Selci görevinin başında
banner145

AK Parti Çankırı İl Başkanı Mustafa Selci hakkında çıkarılan istifa haberleri ile ilgili açıklama yaptı

 

AK Parti Çankırı Belediye Başkan adayının açıklanması beklenirken İl Başkanı Mustafa Selci'nin görevinden istifa ettiği yönünde Çankırı'da çıkan söylentileri yalanladı

 

Çankırı kamuoyu AK Partinin Çankırı Belediye Başkan adayını merakla beklerken, açıklanacak Belediye Başkan adayı öncesi İl Başkanı Mustafa Selci’nin görevinden istifa ettiği yönünde haber merkezimize gelen haberler bizleri harekete geçirdi.

 

Kendisine ulaştığımız Ak Parti İl Başkanı Mustafa Selci "Beni İl Başkanlığı binasından aradınız ve bana ulaştınız. Ben hiçbir yerde hiçbir şekilde bir kelime dahi görevimden istifa ettiğim şeklinde bir açıklama yapmadım. Bunun yanısıra ima dahi etmedim. Bu tür fısıltıların nereden ve hangi amaçla kaynaklandığını doğrusu merak ediyorum." dedi.

 

Başkan adayı ne zaman belli olur?

AK Parti Çankırı İl Başkanı Mustafa Selci'ye "Belediye başkan adayının açıklanma sürecindeki son durum nedir?" sorumuza ise aldığımız yanıt şöyle oldu:

 

"Belediye Başkanı adayının açıklanma süreci ile ilgili son değerlendirmeler tamamlandı. Bugün öğleden sonra, akşama doğru da olabilir aday tespiti konusunda kesin sonuç alınacağını düşünüyorum. Ve en geç yarın da bu açıklamanın yapılacağını tahmin ediyorum" dedi.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER