banner198

Kulüpteki aile havası giderek yoğunluk kazanıyor...

Çankırı Belediyesporda bu yıl geçmiş yıllara oranla belirgin bir özellik kendisini gösteriyor. O da takımda ter akıtanların güzel dostluk örnekleri sergilemeleri...

Kulüpteki aile havası giderek yoğunluk kazanıyor...
banner145

Cumhuriyet'in 86'ncı yılını kutladığımız bugün, Çankırı Belediyespor Teknik Direktörü M. Fahir Genç de böylesi bir günde dünyaya gelmiş olmanın mutluluğunu bugüne kadar tam tamına 54 kez yaşamışken, bugün 55'incisini takımla birlikte gerçekleştirdiği idman sonrası hazırlanan sürpriz doğum günü partisi ile kutlamış oldu.


Çankırı Belediyespor yönetimi, bugün Atatük Stadında yapılan çift kale maç sonrasında Teknik Direktör M. Fahir Genç'e doğum günü sürpizi yaptı.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

55 yaşına giren Genç doğum günü pastasını keserken duygulu anlar yaşadı. Yakınlarından başka kimsenin doğum gününü bilmediğini belirten Genç, Çankırı Belediyespor olarak futbolcusu teknik kadrosu ve yönetimi ile birlikte bir aile olduklarını söyledi ve organizasyon için teşekkür etti. Çankırı Belediyespor Kulübü adına 2. Başkan Hakan Şireci Teknik Direktör Fahir Genç'e çiçek vererek doğum gününü kutladı.


Sürpriz doğum günü ile ilgili olarak kendisine ulaştığımız M. Fahir Genç “Benim doğum günümü birçok kimse 29 Ağustos olarak bilir. Çünkü nüfus kağıdımda doğum tarihim 29 Ağustos’dur! Herkes oğlunu küçük yazdırır, bizimkiler ben okula bir yıl erken gideyim diyerekten doğum tarihimi iki ay öncesi yazdırmışlar! Bugün antrenman sonrası yapılan sürpriz sanıyorum sabah saatlerinde ablamın doğum günümü kutlamak için aradığında yanımda bir arkadaşım vardı! İş oradan patladı! Başta yönetim olmak üzere teknik kadroda beraber ter akıttığım arkadaşlarımla futbolcu kardeşlerime teşekkürlerimi sunuyorum. Herhalde 55 yaşına girdiğim için  beni yumurta ve undan uzak tuttular!” dedi.

 

 

 

 


 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

“TOKATSPOR MAÇINI KAZANMAKTAN BAŞKA
BİR ŞEY DÜŞÜNMÜYORUM”

Takımın Teknik Direktörü M. Fahir Genç dün 2. Başkan Hakan Şireci ile birlikte Tokat’ta oynanan Ziraat Türkiye Kupası maçı olan Tokatspor – Ankaraspor karşılaşmasını birlikte izlediler. Maçı 3-2 kazanan Tokatspor’u nasıl bulduğunu sorduğumuz Genç “Tokatspor’da herhangi bir değişiklik yok! Ligin başındaki Tokatspor’un oynadığı futbol mantalitesi aynen devam ediyor. Pazar günü kendi sahamızda oynayacağımız 2. periyodun ilk maçını kazanmaktan başka bir düşüncemiz yok! Bu maçı alarak ikinci periyoda 3 puanla başlamak istiyoruz” dedi.

 

İKİ FATİH DE SAKAT!
Öte yandan Pazar günü oynanacak olan Tokatspor maçı hazırlıklarını aralıksız sürdüren takımımız, Salı günü yapılan antrenmanda ayak bileği ters tören Fatih Aktaş iki günlük tedavi sonrası bugün çıktığı antrenmanda sakatlığı yeniden nüksetti. Takımın diğer Fatih Kılıç da aynı dertten muzdarip. Fatih Kılıç’ın da ayak bileğindeki dönme sonucu bu futbolcunun da tedavisi sürmekte. Her iki futbolcunun Pazar günü oynanacak olan karşılaşmaya hazır olup olmayacakları kulüp doktorunun vereceği raporla belli olacak.

 

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER